Renault Clio
1.0 TCe Intens|Carplay|Cam|Climate|Keyless|LED
Direct kopen, basisprijs: € 12.800,-
Direct kopen, basisprijs
€ 12.800,-
LEASEPRIJS: € 177,28 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.151,20 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Renault Clio |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 TCe Intens|Carplay|Cam|Climate|Keyless|LED |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 22 april 2021 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 109.854 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | oranje |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 177,28 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 12.800,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | L-504-BP |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 67 kw / 92 pk |
| Laadvermogen: | 552 kg |
| Gewicht: | 1.057 kg |
| Wielbasis: | 258 cm |
| Breedte: | 173 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.609 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 575 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 900 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
- Airconditioning
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- In hoogte verstelbaar stuur
- Exterieur
- Achterruitwisser
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Licht metalen velgen
- Lichtmetalen velgen 16"
- Metaalkleur
- Park Distance Control
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
- Speciale kleur
- Trekhaak
- Spoiler
- Infotainment
- Audio installatie premium
- Carplay
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Stuur multifunctioneel
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco automatisch
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Climate controle
- Electronic climate control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Kunstlederen/stof bekleding
- Kunstlederen bekleding
- Middenarmsteun voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- verstelbare stuurkolom
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Verkeersbord detectie
- Airbags
- Alarm
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Connected services
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless entry/start
- LED mistlampen
- Multimedia scherm middel
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor met correctie
- Rondomzicht camera
- Sfeerverlichting
- Zij airbag(s) voor
- ASR